وزرای پیشنهادی زیر ذره‌بین کاربران فضای مجازی / واکاوی کلان‌داده‌های شبکه‌های اجتماعی پیرامون کابینه جدید

با اعلام وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم، کاربران فضای مجازی به انتشار محتوا پیرامون این موضوع پرداخته‌اند. آنان نظرات و گاها پیشنهادات و انتقادات خود را پیرامون اشخاص انتخاب شده درسِمَا مورد نظردر قالب محتوا در فضای مجازی بیان کردند.

از آنجا که تولید محتوای بالا نشان‌دهنده‌ی توجه کاربران به آن موضوع و تمرکز بیشتر آنان به شخص مورد نظر می‌باشد؛ مرکز پژوهشی بتا به بررسی هر شخص از نظر تولید محتوا در بسترهای مختلفِ فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی پرداخته است.

 

جالب توجه است که در هر کدام این این بسترها وزیر متفاوتی مورد توجه کاربران بوده است. در این بین در بستر اینستاگرام سه نفر اول مورد توجه کاربران به ترتیب حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، جواد اوجی وزیر نفت و احمد وحیدی وزیر کشور می‌باشند. در بستر توییتر به ترتیب، حسن باغلگلی وزیر اموزش و پرورش، حجت‌الله عبدالملکی وزیر کارو رفاه اجتماعی و احمدوحیدی وزیر کشور بیشتر مورد توجه بوده‌اند. در بستر تلگرام نیز مانند اینستاگرام سه نفر اول مورد توجه کاربران به ترتیب حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، جواد اوجی وزیر نفت و احمد وحیدی وزیر کشور می‌باشند.

در بستر خبر اما، سه نفر اول مورد توجه منابع خبری، اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات، جواد اوجی وزیر نفت و احسان خاندوزی وزیر اقتصاد بوده است.

با این حال صحبت‌ها و تولید محتوا پیرامون این وزرا همچنان ادامه دارد.

شما می توانید متن منتشر شده در خبرگزاری فارس در تاریخ ۲۵ مرداد ماه ۱۴۰۰ را در اینجا بخوانید

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.