درباره بتا

مرکز پژوهشی «بِتا»، (بررسی و تحلیل اطلاعات) یک شرکت نوپا در اکوسیستم چرخه کلان داده کشور است. بتا با بهره‌گیری از هوش، استعداد و تجربه جوانان متخصصان در رشته‌های مختلف و مرتبط، در دو بخش: ۱- علم داده و شبکه (data science) 2- تحلیل داده(data analysis)، تلاش می‌کند راهکارهای نوینی برای تبدیل داده‌های خام به دانش‌ کارآمد و نافع ارائه کند.

مبنای کار بتا

مبنای کارها و اجرای پروژه‌های مختلف بر اساس نوآوری و خلاقیت است. این خلاقیت با تقویت روحیه پیشرفت، میتینگ‌های دپیارتمان خلاقیت، در کنار یکدیگر بودن اعضا و کار تیمی قوی در فضایی بسیار دوستانه و صمیمی رشد کرده است. هدف ما، بهره‌گیری از علم، دانش و فناوری در حوزه کلان داده‌ها است تا بتواند با کاربردی کردن علم وتحلیل و بررسی‌های کاربردی، زندگی هر روز بشر را بهتر کند.

بتا با سازمان‌ها و ارگان‌ها، اشخاص، خبرگزاری‌های زیادی همکاری داشته است. وزارت کشور، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، بنیاد مستضعفان، سازمان تبلیغات اسلامی، پارک علم و فناوری پردیس، دانشگاه آزاد اسلامی، صدا و سیما، خندوانه، سفیر فیلم، خبرگزاری‌های فارس، تسنیم، صبح نو، دنیای اقتصاد، باشگاه خبرنگاران، ایران، خبرفوری، مهر و… بخشی از همکاران و همراهان ما هستند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی که روز به روز در حال افزایش هستند، روزانه میلیون‌ها پست پیرامون اتفاقات مختلف و روزمره نویسی‌ها تولید و با سایر کاربران به اشتراک می‌گذارند. بی شک بررسی تمامی این محتوا و اطلاعات نیاز به تخصص و بینشی دقیق خواهد داشت. ما، در «بتا» تیم‌های مختلفی از متخصصان و پژوهشگران حوزه‌های علوم اجتماعی، علوم ارتباطات، علوم سیاسی و اقتصاد، رشته‌های فنی و مهندسی، آمار و ریاضیات، علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی را تشکیل داده‌ایم. حضور متخصصان و پژوهشگران حوزه‌های مختلف شرکت بتا توانسته است سطح علمی و تخصصی فعالیت در حوزه (تحلیل داده) را ارتقا داده و تحلیل و بررسی‌های صورت گرفته در هر موضوع بسیار تخصصی مورد ارزیابی قرار دهد.

ساختار بتا

همراهان بتا (لیست مشتریان)